Jak odzyskać dziewczynę

Każdy mężczyzna na pewno zna kiedyś jakiegoś gościa, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Który z nas nie odczuł nigdy melanżu fascynacji i zazdrości kiedy obserwował go w akcji? Pół biedy, kiedy nasz przyjaciel może pochwalić się wyrzeźbionym ciałem i twarzą znanego aktora, ale dobrze wiemy, że często i ci nie do końca piękni zwykle otoczeni są gronem czarujących dam. Jak oni to robią?

Jak odzyskać dziewczynę? Na to pytanie pewnie ilu chłopaków, tyle odpowiedzi, ale niektóre sprawy pozostają stałe i można nazwać je szczególnego rodzaju receptą na sukces.

Po pierwsze – bądź świadomy siebie

Co charakteryzuje kolesi, którzy bez wyjątków wiedzą jak odzyskać dziewczynę? Są oni świadomi siebie. Nieważne czy ćwiczysz kulturystykę, namiętnie pasjami grasz w Skyrima czy jesteś ekspertem od programowania – jeżeli cię to pasjonuje, na pewno jesteś w tym dobry i wiesz jak o tym opowiadać. Każda laska zaintryguje się kolesiem z pomysłami. Należy znać zalety, które cię charakteryzują i wykorzystywać je kiedy tylko możesz. Jeżeli ty będziesz uznawał siebie jako fajnego kolesia, otoczenie będzie postrzegać cię tak samo. A z tego już tylko moment do zwycięskiego flirtu.

Po drugie – poznaj ją

Żeby wiedzieć jak odzyskać dziewczynę, warto ponadto przeanalizować wnętrze płci niewieściej. Mało która kobieta spotka się z kolesiem, który jej nie docenia. A jako że damy są istotami skomplikowanymi, zawsze chodzi im nie jedynie o docenienie ich piękności (chociaż to też jest bardzo istotne!), ale także o pragnienie odkrycia jej życia – jej ducha, pasji i anegdot, które pragnie opowiedzieć. Sumiennie słuchaj i odpowiadaj, nawet jeśli chodzi wyłącznie o spotkanie na chwilę.

Trzeci krok – zmieniaj napięcie

Musisz niezwykle szczegółowo widzieć reakcję kobiety, którą chcesz uwieść. utalentowany kobieciarz wie regulować siłę powziętych kroków. ma rozeznanie kiedy odpuścić, a kiedy przycisnąć. poznając płeć przeciwną wie, jak ją zaintrygować i jakie cechy własnej osobowości uzewnętrznić, a które najlepiej przytłumić.Oczywiście nie chodzi o to, ażeby udawać kogoś różnego od nas. Ale jeśli jara cię zarówno motoryzacja jak i kultowe książki, lepiej będzie wybrać drugą tematykę, aby zacząć znajomość.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s